Startuje Prima COOL

Na apríla 1. dubna 2009 v 18 hodina 5 minut se zrodil nový televizní program Prima COOL.

Program je zaměřen především na muže , ale i mnohé ženy si přijdou na své. Prima COOL bude vysílat především známé a velmi úspěšné televizní seriály, dále pak zábavné dokumenty a také filmy. Většina seriálů se v České republice objeví na televizní obrazovce.

Velmi očekávanou novinkou je animovaná Futuramu, která pochází od stejných tvůrců jako velmi populární Simpsonovi. Mezi další seriály patří Angel, Heuréka – město divů (Eureka), již vysílaní Hrdinové (Heroes), dále pak seriál Chuck, Spolužáci (The Class) a nebo povídky ze života vysokoškolských fyziků: Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory). Zábavně pojatou vědu vám přinese show Brainac: Šílená věda a na Primu COOL se z „velké” Primy přesunou přímé přenosy zápasů z Premiér League včetně doprovodného studia.

A kde a jak Primu COOL můžete naladit. Prima COOL lze především chytit v digitálním multiplexu 2, který začátkem dubna pokrývá 57% a do konce roku by mělo modelové pokrytí dosáhnout téměř 2/3 území české republiky. Pro oblasti kde zatím není dostupný multiplex 2, je možné přijímat stanici ze satelitu. Primu COOL naleznete také v nabídce kabelových společností (UPC) a u IPTV operátorů (O2 TV, 802.tv).